Treeningkavad

Personaalsed treeningkavad

Spetsiaalselt sinule koostatud treeningkava, mis võtab arvesse sinu eesmärke, varasemaid treeninguid, treeningtsoone ja ajalisi võimalusi treeninguteks.
Personaaltreeneri kavaga liitujale koostab treener nädalate lõikes pikemaajalise plaani vastavalt seatud sportlikele eesmärkidele ning annab iganädalasi juhiseid ja tagasisidet treeningutest.


Aastaringsed treeningkavad harrastus- ja tervisesportlasele

Mis on treeningkava?
Treeningkava on treeneri poolt koostatud soovituslik plaan treenimiseks!.
SuusaAkadeemia treenerid on koostanud 2 mitmekülgset treeningkava, mis aitavad Sul head füüsilist vormi hoida ja arenda.
Kavad aitavad valmistuda Tartu Maratoni Kuubiku sarja üritusteks.

Tervisesportlasele ja treeningutega alustajale

Kava on mõeldud treeningutega alustajale või üle pika aja taasalustajale. Kava järgimine ei eelda suurt eelnevat treeningpagasit ning koosneb iganädalaselt ~3-5 soovituslikust treeningust ja planeeritud puhkepäevadest. Nädalane treeningkoormus jääb enamasti vahemikku 4-7 treeningtundi.6€/nädal

Harrastussportlasele/ edasijõudnule

Mitmekesine treeningkava on inspireeritud suurest spordiharrastajast ja intrigeeriva spordiblogi pidajast, Priit Pulleritsust.
Koostatud treeningkava eesmärk on hoida treeningutes süsteemsust ning mitmekesisust.
Priit on omanimelisest treeningkavast teadlik ning loodetavasti annab koostatud kava talle indu ja jaksu, et meid jätkuvalt oma blogipostitustega tagajalgel hoida ning maratoniradadele värvi lisada!6€/nädal

Treeningkava tingimused

Kuidas liituda treeningkavaga?

Tutvu treeningkava kirjelduse ning tingimustega,
täida ankeet, lisades kindlasti oma nimi, soovitud treeningplaani nimi ning perioodi, mil soovid plaani järgida (alguspäev ja nädalate arv).
Lisaks võiksid lühidalt anda ülevaate oma varasematest treeningharjumustest ning kogemustest, et oskaksime hinnata valitud treeningkava sobilikkust.

Treeningkavaga liitudes saadab treener sulle iga kuu alguses juhtnöörid, mida, kui palju ja kuidas võiksid treenida, et oma eesmärkideni jõuda!
Tutvu ka treeningkava näidisega ning küsimuste korral võta julgelt ühendust!

Treeningpäevik

SuusaAkadeemia mistahes treeningkavaga liituja (ProTreening, EliitTreening, Maratonirõõm, Pulleritsust Parem) saab õiguse kasutada SuusaAkadeemia elektroonilist treeningpäevikut Sportlyzer-i keskkonnas (www.Sportlyzer.com).

Lisaks treeneri poolt saadetud treeningplaanile (PDF) on treeningud üleval ka Sportlyzeris. Seal saad täita oma isiklikku treeningpäevikut, seada eesmärke. Lisaks aitab Sportlyzer teha treeningkokkuvõtteid ning võimaldab hea tagasiside treeneriga.

Tee endale konto,leia üles SuusaAkadeemia klubi ning liitu!
Küsimuste korral võta julgelt ühendust!

Liitu treeningkavaga

* *tähistab nõutud välja
CAPTCHA


Refresh


Treeningkava näidis


Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga

Scroll to Top