SuusaAkadeemia Fischeri SuusaBuss

MIS ON SUUSABUSS?

Suusabuss on Eesti Suusaliidu ja Kultuuriministeeriumi suusaõppe projekt, mis jagab murdmaasuusatamise algõpet Eesti üldhariduskoolidele ja lasteaedadele. Lisaks saavad koolituspäevi tellida erinevad kollektiivid ja ettevõtted.

[embedyt] https://www.youtube.com/watch?v=u87fH_7YZFc[/embedyt]

MIDA ME TEEME?

Anname murdmaasuusatamise algõpet, õpetame harjutusi suuskadel, viime läbi mänge suuskadel, korraldame suusatunnis minivõistlusi, jagame teadmisi varustusest ja selle hooldamisest, julgustame õpetajaid ja õpilasi suusatama

KOOLITUSPÄEV / TALVEPÄEV

Üks koolituspäev sisaldab koolidele, kas 2 x 90 või 3 x 60 minutit suusaõppetundi koos suusaõpetaja- ja -varustusega. Suusatunnis osalevate õpilaste arv on soovituslikult kuni 24. Ettevõtete jt kollektiivide talvepäeva/koolituspäeva seame üles vastavalt kliendi soovidele

HIND JA TELLIMINE

Suusabussi tellimiseks leia vaba päev meie talvekalendrist (allpool) ning võta meiega ühendust: vahur@SuusaAkadeemia.ee, tel. 5622 8225. Üldhariduskoolidele on koolituspäeva hind 150€+km. Iga lisatund 30€+km. Koolituspäeva hind ettevõtetele on kokkuleppel, ~300€+km.

KALENDER 2019

Suusabussi kalender

Vaata broneeritud aegu ning leia endale sobiv

Harjutused suuskadel

https://www.youtube.com/watch?feature=player_embedded&v=s_6xHMH6rkA

Harjutused suuskadel

https://www.youtube.com/watch?feature=player_embedded&v=xRcPtBqLDQA

Teatevõistlused

Mängud suuskadel

https://www.youtube.com/watch?feature=player_embedded&v=HZdb5OgAtm0

MEIE SUUSAÕPETAJAD

Rauno

Suusatreener

Rauno on üks energilisemaid suustreenereid ning on suur rõõm ja õnn, et ta lisaks igapäevasele treeneritööle Ülenurme suusaklubis, jaksab Suusabussiga koolilastele suusatamise tarkusi jagada!

 

 

Marii

Suusaõpetaja

Marii on sündinud suusataja, vähemasti nii juhtub igaühega, kelle isa on suusataja. Lisaks edukatele suusatulemustele noorteklassis, on ta aastaid juhendanud lapsi Kõrvemaa suusakeskuses, käinud ennast täiendamas Mt.Stirlingu suusakoolis Austraalias ning igal aastal ka Limpa suusakooli töös kaasa löönud!

Ergo

Suusaõpetaja

Sarnaselt Mariile, on ka Ergol nii Mt.Stirlingu suusakooli kogemus laste õpetamisel kui ka mitu aastat talvist tööd Eesti laste suusatama õpetamisele. Lisaks sellele annab ta lastele edasi teaduspisikut “Kolm Põrsakest” ettevõtmise kaudu!

 

 

Toetajad ja partnerid

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga

Scroll to Top