Limpa suusakool kutsub

ÕUETRENNID, KEVAD 2019

MINI Kuubiku kevadised õuetrennid on mõeldud lastele rattasõidu ja jooksmise põhitõdede ning tehnika õppimiseks, et TILLU ja MINI maratonideks valmis olla. Treeninguid viivad läbi Limpa suusakooli treenerid ja külailstreenerid – mõni tuntud sportlane, kes koos lastega treeningu kaasa teeb ning püüab neid julgustada ning õpetussõnu anda!

TASUB TEADA

Treeninguteks on vajalik eelnev registreerimine (kliki nupul allpool)! Treeningutest osavõtt 3€, tasutakse kohapeal. Ratta- ja rullsuusatreeningutel on kohustuslik kanda kiivrit ning vajadusel põlve- vms kaitsmeid. Treening kestab ~1h15 (15-20min soojendusharjutusi, 30min põhitegevust, 25-30min pallimängu ja võimlemist).

MEIE TREENERID

Hanna Britt

Erilised esmaspäevad

Erilistel esmaspäevadel õpetab lapsi Tartu Suusaklubi noortetreener  Hanna Britt, hüüdnimega Anni. 
Anni on aastaid ka ise suusatanud ja Eesti noortekoondistesse kuulunud. Täna õpib ta Tartu Ülikoolis kehalist kasvatust ja sporti!

Rasmus

Krossijooksu kolmapäevade jooksutreener

Rasmus on igapäevaselt Tartu Ülikooli doktorant ning Tartu Suusaklubi noortetreener
 

Viljar

Ratta reede külalistreener

Ratta reedetel õpetab lapsi mitmel korral maastikurattur Viljar Kannimäe Proklubist. Viljar on XCO olümpiakrossi
Eesti meister 2016 ning sel aastal võitnud ka Bosch Eesti maastikurattasarja etapi Rõuges.

Vahur

Limpa suusakooli treener

Vahur on Limpa suusakooli treener ja juhataja. Lisaks Limpa suusakoolile on ta juhendanud lapsi Tartu Suusaklubis juba 5 aasta. Varasemalt olnud ka treener MyFitnessi ja Suusahullude klubides. Kaks suve on ta veetnud ka suusainstruktorina Austraalias, Mt. Stirlingu suusakoolis. Möödunud suusahooajal juhendas ta Hiina Rahvavabariigi murdmaasuusakoondist.
Suusatajana kuulus ta Eesti murdmaasuusa sprindikoondisesse aastatel 2008-2011 ning esindanud Eestit mitmetel Maailmakarikasarja etappidel.

Eike

Limpa suusakooli treener

Eike on Tartu Kannikese lasteaia rõõmsameelne ning laste lemmik liikumisõpetaja ning aitab Tartu suusaklubis mudilaste treeningrühma juhendada. Ta on lõpetanud Tartu Ülikooli kehakultuuriteaduskonna kehalise kasvatuse ja spordi eriala 2015 aastal. Lisaks sellele võtab ta aktiivselt osa erinevatest spordivõistlustest – lemmikuteks on rattavõistlused. Möödunud aastal oli ta ka Tartu Maratoni Kuubiku sarja naiste liider (august 2017)!
Eike on treener erilistel esmaspäevadel, krossijooksu kolmapäevadel ja on abis ka ratta reedetel.

 

[logo-carousel id=mini-kuubik]

Scroll to Top