Koolitused

Koolitused suusaharrastajale

Praktiline koolitussari on väikevend 2012/2013 hooajal ülimenuka Vilde Tervisekohviku “Treenime Mõistusega” loengusarjale.

Nädalavahetuse treening/koolituslaagrites on eesmärk tuua erinevate spordialade spetsialistid suusaharrastajani ning teha läbi üheskoos võimalikult lai ja mitmekesine harjutustering.
Kõik treeningute rikastamiseks, silmaringi laiendamiseks, treeningmotivatsiooni tõstmiseks ning töönädalast sportlikult maha laadimiseks.
Seda kõike lõbusas seltskonnas ning asjalike treenerite juhendamisel!

Koolituslaagritest alati kaasa väike mapp treeningnõuannete, näidistreeningute ning järgneva kuu treeningkavaga!

Koolituslaagritest

Motivatsioon

Tahtejõud on see kõige suurem jõud nagu härra Peep Päll sarja jõutreeningute loengus meile meelde tuletas!
Koolitussari on sulle abiks motivatsiooni leidmisel ja hoidmisel, avardades sinu silmaringi ning mõtestades lahti treeningprotsessid ning -tehnika!

Teadmised

Kui ma olen lõpuks endast võitu saanud ning spordiriided selga ajanud, on hea ikkagi teada, mida ma tegema hakkan!?
Koolitustel saad kuulata, kaasa teha ning küsida erinevate spordialade pühendunud ning fanaatilistelt eestvedajatelt kõike, millele pole veel vastust saanud. Erilist tähelepanu soovitame pöörata kuldaväärt tehnika nõuannetele!
Teadlikkus röövib sinult veel ühe põhjuse, miks ei saa treeninguid enam ära jätta või edasi lükata!

Harjutusvara

Teoreetilised teadmised on kõige alus, kuid ainuüksi sellest jääb väheks!
Treenerite poolt aastaid rakendatud ning sportlastel testitud harjutusvara ning praktilised teadmised, aitavad sul hiljem iseseisvalt oma treeningud mõtestatuks, põnevaks ning vaheldusrikkaks muuta!

Järjepidevus

Iga algus ja uus algus on raske. Kas ei oleks mitte hea kui kogu treeningprotsess ja areng oleks kui unelmate majanduskasv – katkematult ülespoole rühkiv graafikujoon. Roosa unistus, kuid tegelikkus loobib kõikvõimalikke takistusi, mis vajavad ületamist…
Meie treenerirtelt saad kaasa nõuanded ning jõukohase treeningkava, mis on abiks sinu treeningute järjepidevuse tagamisell!
Inimene on harjumuste ori – kujunda enda omad teadlikult!

Emotsioon

Treenimine pole ainult karmid higi, pisarad ja valu. Vaid on emotsioon, nauding ja fun kogu nende higi, valu ja pisarate juures. Pisarad võivad olla ka tingitud naerust ja emotsioonist. Seda teavad koolitussarja treenerid liigagi hästi ja seetõttu on ennegi juhtunud, et järgmisel hommikul on arusaamatu, kas kõhulihased on treeningust või naermisest valusad?

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga

Scroll to Top